Stylové svítící boty LEDFASHION

Nejlepší dárek pro Vaše děti.

Jediné značkové svítící boty na trhu. Vyberte si jeden z 11 druhů svícení a užijte si dlouhou výdrž díky baterii s vysokou kapacitou.

ZIMNÍ SLEVY!

Svítící Boty od LEDFASHION™

– 20%

14 DNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Při nákupu obuvi na internetu se běžně stává, že přesně netrefíte velikost obuvi. V takovém případě zašlete boty spolu s dokladem o koupi v nepoškozeném originálním obalu do 14 dnů zpět na adresu našeho skladu, přiložte k nim informaci za jakou velikost si je přejete vyměnit a my Vám je zdarma vyměníme.

14 DNÍ NA VÝMĚNU OBUVI

Bude nás velice mrzet, pokud s našimi produkty nebudete spokojeni, ale i to se stává. I v tomto případě zašlete zboží s dokladem o koupi v nepoškozeném originálním obalu do 14 dnů na adresu našeho skladu s poznámkou, že zboží vracíte v zákonné lhůtě. Jakmile se zboží objeví v evidenci skladu, zašleme Vám peníze na účet.

24 MĚSÍCŮ ZÁRUČNÍ LHŮTA

2 roky jsou dlouhá doba a po celý tento čas u nás máte bezplatný záruční servis. V případě, že se v průběhu užívání objeví nějaká závada, tak nezoufejte a zboží spolu s dokladem o koupi zašlete na adresu našeho servisu. Zboží Vám po domluvě opravíme i v situaci, kdy záruční doba už vypršela.